Konsultacje nauczycieli zatrudnionych w ZDEOiZ - semestr letni 2018/2019



L.p.

Nazwisko i imię

st. nauk.

nr

pokoju

nr telefonu

e-mail

konsultacje

1.

dr inż. Araszkiewicz Krystyna

adiunkt

325

449 44 51

krystyna.araszkiewicz@zut.edu.pl

środa 1015 – 1100

czwartek 915 – 1000

2.

dr inż. Siewiera Agnieszka

adiunkt

327

449 45 31

ps-asiewiera@wp.pl

środa 1345 – 1515

sobota 1745 - 1830 (st. niestacjonarne)

3.

dr inż. Cieślewicz Wiesława

starszy

wykładowca


329

449 48 34

wcieslewicz@zut.edu.pl

poniedziałek 1300 – 1345

środa 815 – 900

sobota 830 - 915 (st. niestacjonarne)

4.

dr inż. Bochenek Magdalena

adiunkt

315

449 45 14

magdalena.bochenek@zut.edu.pl

poniedziałek 1215 – 1300

środa 915 – 1000

niedziela 1300 - 1330 (st. niestacjonarne)

5.

dr inż. Sikora Paweł

adiunkt

435

449 41 37

pawel.sikora@zut.edu.pl

URLOP NAUKOWY DO 30.06.2019r.

6.

mgr inż. Barczyk Arkadiusz


317

449 45 14

arkadiusz.barczyk@zut.edu.pl

poniedziałek 845 - 930

7.

mgr inż. Tracz Krzysztof

starszy wykładowca

330

449 44 56

ktracz@zut.edu.pl

środa 1215 - 1300

środa 1500 - 1545

8.

dr Jolanta Świderska

309

449 44 45

Jolanta.Swiderska@zut.edu.pl

sobota 945 - 1030 (st. niestacjonarne)

9.

mgr inż. Jakubowska Patrycja

325

449 44 51

Patrycja.Jakubowska@zut.edu.pl

poniedziałek 1800 - 1845